Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Форма голосу (2016)

Форма голосу (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Форма голосу (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Коли Секо вперше з'явилася в новій школі, Сеї зрадів більше інших. Адже новенька сподобалася йому з першого погляду. Але коли він зрозумів, що дівчинка не така як всі і зазнає певні проблеми зі слухом, розсердившись на неї, і на себе самого, а також дотримуючись підліткового бажанням виділитися і сумірною віком жорстокості, Сеї перетворив життя дівчини на справжню муку. Постійні глузування, кпини, і деколи навіть приниження – зловивши хвилю «поганий популярності», хлопчисько насолоджувався своєю дотепністю і реакцією оточуючих на свої «геніальні витівки». Але багато років потому, коли Сеї підріс і порозумнішав, він, нарешті, зрозумів, наскільки дурний був тоді. А не притишується почуття провини перед Секо стало карою за вчинені провини. І не в силах пробачити себе за минуле і бажаючи загладити свою провину, хлопець вирішує знайти ту саму дівчинку, і вибачитися перед нею. Але як розповісти людині, яка нічого не чує, про свої почуття? Хоча чим довше колишній хуліган спілкується з не схожої на інших дівчинкою, тим більше розуміє, що Секо чує навіть більше, ніж він сам. І в її світі існує таке поняття, як «Форма голосу».
Автор: adminko, додано 26-05-2017, 11:22
Відгуків 0
Переглядів: 6 790

Форма голосу (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: