Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Старшокласник (2015)

Старшокласник (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Старшокласник (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Будівля, де нині розташувалася школа-інтернат, раніше належало королівської династії. Але після переворотів і зміни правлячого ладу, його було вирішено пожертвувати дітям. До того ж історія у нього була не самою приємною – вбивство юної принцеси. За яке був засуджений і тут же страчений простий садівник. Який, однак, заперечував свою винність до самого кінця. Але тоді ніхто розбиратися не став. А потім справа і зовсім закрили за терміном давності.

Але неприкаяна душа садівника несправедливого засудженого і насильно вбитого так і не змогла знайти спокою. Вона залишилася в стінах особняка, а нині інтернату, тривожачи його нечисленних мешканців. В числі яких була і одна дивна і замкнута в собі дівчина. Яка володіла рідкісним даром відчувати запах примар. За що її всі уникали і жартували. І тільки один «Старшокласник» безтілесний і примарний, став для неї справжнім другом. І вирішив допомогти розслідувати справу про вбивство принцеси. Щоб хоч одна неприкаяна душа в цьому світі змогла, нарешті, знайти свій шлях на небеса.
Автор: zombie, додано 26-05-2017, 11:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 626

Старшокласник (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: