Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряний десант 3: Мародер (2008)

Зоряний десант 3: Мародер (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряний десант 3: Мародер (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Згльнолюдськ війн проти рхнидов всупереч очікувнням не згуртувл федерцію, поступово стл приводити до її знепду. Адже все чстіше прості люди здвлися питнням – нвіщо їм ризикувти влсними життям чи здоров'ям своїх близьких зрди смутно зрозумілих перспектив перемоги десь н іншому кінці глктики. До того ж все чстіше, незвжючи н зборону релігії, стли з'являтися доморощені проповідники і фнтичні послідовники всяких культів, лише підливючи мсл у вогонь.

І особливо відчутним зхід імперії був н длеких внпостх, де сили глктичних влди виржені слбо, люди ндні в основному смим собі. Н одному з тких мирков й служив нині полковник, колись герой війни з рхнидми Джон Ріко. Комндуючи невеликою групкою солдтів н військовій бзі, він постійно стиквся з небжнням місцевих жителів допомгти рмії і втручтися в конфлікт. Яке в умовх обмеженого постчння було тк смо небезпечно, як і зчївшися в скелях пвукоподібні монстри, покірно очікують можливості одним точним удром знищити ворог.
Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:20
Відгуків 0
Переглядів: 1 290

Зоряний десант 3: Мародер (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий