Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряний десант 2: Герой федерації (2004)

Зоряний десант 2: Герой федерації (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряний десант 2: Герой федерації (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Після того, як «Зоряний десант 2: Герой федерації» здобули яскраву перемогу над арахнидами на Танго-Урилла, натхнені переломним моментом війни, Земляни вирішили розширити наступальну компанію. І використовувати отримані навички та знання для того, щоб очистити від мерзенних тварюк всі інші планети придатні для життя.

Але одна маленька перемога ще не означає виграної війни. Тому, незважаючи на підвищену мораль і високий бойовий дух солдатів, арахниды продовжили перемагати на всіх фронтах, витісняючи людей з їх вже освоєних поселень. Неподалік, біля одного з них і був захоплений ворогом зненацька загін капітана Шепарда, який прибув на підмогу своїм побратимам. Потрапивши в пастку арахнидов, бійці були змушені відступити на останню заставу – аванпост «Нільс». Який вже став будинком і одночасно в'язницею для багатьох Землян. Адже хоча він і надійно оберігав людей від нападів ворогів, одночасно з тим же надійний захист аванпосту ізолювала їх, і позбавляв можливості покинути цю прокляту планету.
Автор: zombie, додано 30-11-2018, 22:03
Відгуків 0
Переглядів: 3 233

Зоряний десант 2: Герой федерації (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: