Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряний десант 2: Герой федерації (2004)

Зоряний десант 2: Герой федерації (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряний десант 2: Герой федерації (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Після того, як «Зоряний деснт 2: Герой федерції» здобули яскрву перемогу нд рхнидми н Тнго-Урилл, нтхнені переломним моментом війни, Земляни вирішили розширити нступльну компнію. І використовувти отримні нвички т знння для того, щоб очистити від мерзенних тврюк всі інші плнети придтні для життя.

Але одн мленьк перемог ще не ознчє вигрної війни. Тому, незвжючи н підвищену морль і високий бойовий дух солдтів, рхниды продовжили перемгти н всіх фронтх, витісняючи людей з їх вже освоєних поселень. Неподлік, біля одного з них і був зхоплений ворогом зненцьк згін кпітн Шепрд, який прибув н підмогу своїм побртимм. Потрпивши в пстку рхнидов, бійці були змушені відступити н остнню зству – внпост «Нільс». Який вже ств будинком і одночсно в'язницею для бгтьох Землян. Адже хоч він і ндійно оберігв людей від нпдів ворогів, одночсно з тим же ндійний зхист внпосту ізолювл їх, і позбвляв можливості покинути цю прокляту плнету.
Автор: zombie, додано 21-10-2018, 06:42
Відгуків 0
Переглядів: 1 128

Зоряний десант 2: Герой федерації (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий