Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ковбої проти прибульців (2011)

Ковбої проти прибульців (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ковбої проти прибульців (2011) безкоштовно з українським дубляжем. В 19-му столітті у численних маленьких містах, розкиданих по всьому дикому заходу для простих людей було абсолютно нічим зайнятися по закінченню робочого дня. Тому страти і перестрілки на дуелях стали єдиною доступною розвагою, на які найчастіше сбредались всі жителі селища – від мала до велика. Тому, коли в одному з таких селищ з'явився дивний чоловік забруднений брудом з кайданами на руках, який з порога вступив у суперечку з сином місцевого шерифа, весь люд збігся щоб спостерігати за їх сваркою. Та й сам шериф неминуче з'явився на місці бійки, безпомилково дізнавшись у гості міста побіжного каторжника Лонергана.

Однак насолодитися його стратою місцеві жителі не встигли – на місто напали. І на цей раз не пара окосевших від сивухи розлитої в місцевому барі бандитів, а космічні прибульці. Прибувши на своїх величезних кораблях, вони почали систематично винищувати все населення містечка. І тільки Лонерган не здивувався і не злякався. Більше того, він зумів переконати людей, що знає як подолати інопланетних загарбників. Адже при його допомозі «Ковбої проти прибульців» ефективно виступлять, і зметуть загарбників.
Автор: adminko, додано 26-05-2017, 12:27
Відгуків 0
Переглядів: 4 026

Ковбої проти прибульців (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: