Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 300 спартанців (2006)

300 спартанців (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм 300 спартанців (2006) безкоштовно з українським дубляжем. 5 століття до нашої ери. Перський цар Ксеркс – деспотичний тиран, крокує разом зі своєю багатотисячною армією по всій Європі, підкоряючи одну державу за іншим. Одних підкуповуючи, інших стираючи з лиця землі, він не знає відсічі, постійно поповнюючи ряди своїх воїнів, і простори своїх земель. Але ось його армія доходить до Греції, яка в той час була розділена на кілька вільних народів.

Леонід – спартанський цар, виявляється першим на шляху іноземного ярма. Не бажаючи віддавати рідні землі, він вирішує порадитися з оракулом, перед прийняттям такого важливого рішення. Але, здається, зірки всіляко сприяють жахливого Ксеркса, передрікаючи спартанської армії швидку загибель від рук тирана.

Довіряючи передрікання, але не бажаючи перетворювати людей в перських рабів, Леонід приймає рішення все ж дати відсіч великій армії. Але не силою всієї своєї держави, тим самим здійснивши пророцтво і погубивши тисячі невинних солдатів, а за рахунок лише одного невеликого загону бійців. Благо скелясті дороги на підступах до державі не дозволять як слід розвернутися величезній кількості народу, і їх легко перекрити навіть малою кількістю людей. На це і сподівається великий стратег, збираючи всього 300 бійців, з числа найкращих, щоб довести всьому світу, що Спарта – нікому не по зубах.
Автор: adminko, додано 7-02-2018, 12:46
Відгуків 2
Переглядів: 24 751

300 спартанців (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Я 5 лютого 2018 20:32
українською мовою?

українською мовою?
zombie 7 лютого 2018 12:46
додали укр озвучку
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: