Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Термінатор 2: Судний день (1991)

Термінатор 2: Судний день (1991) онлайн українською

Дивитися повний фільм Термінатор 2: Судний день (1991) безкоштовно з українським дубляжем. Після першої зустрічі з Сари Коннор з термінатором минуле більше 10 років. Незважаючи на всі технологічну перевагу бойової машини над простими людьми, Сарі і її захисник все ж таки вдалося перемогти металевого солдата і врятувати все майбутнє людства. Але в це ніхто не повірив. І вислухавши розповіді бідної студентки її дуже скоро вважають божевільною і запроторили до психлікарні для довічного лікування, віддавши її ще зовсім маленького сина Джона на виховання в прийомну сім'ю. І цим вирішив скористатися СкайНет.

Створивши нову бойову машину – робота з рідкого металу, він відправив його в минуле, щоб знайти і знищити ватажка опору людей – нічого не підозрює Джона Коннора. І знову лише дивом повстанцям вдалося дізнатися про підготовлювані штучним інтелектом планам, і зробити спробу протидії. Перепрограмувавши першого з бойових роботів – тих самих термінаторів, один з яких намагався вбити Сару Коннор, вижили земляни відправили його в минуле, щоб будь-якими засобами перешкодити СкайНету знищити єдину надію землян - спасителя людства. Але от тільки надто вже велика технологічна різниця між старим пошарпанным в боях роботом, і новітньою розробкою штучного інтелекту
Автор: adminko, додано 13-12-2017, 21:03
Відгуків 0
Переглядів: 8 265

Термінатор 2: Судний день (1991) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: