Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Щоденники Чорнобиля / Заборонена зона (2012)

Щоденники Чорнобиля / Заборонена зона (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Щоденники Чорнобиля / Заборонена зона (2012) безкоштовно з українським дубляжем. «Заборонена зона» Прип'яті в минулі роки значно піднялася в рейтингу найбільш відвідуваних туристами місць. Адже з кожним роком після відкриття зони для відвідувачів, все більше і більше людей хочуть на власні очі побачити наслідки дії «мирного атома», побродити по вулицях покинутого міста, в якому єдиному в світі зберігся дух СРСР. І все більше і більше серед відвідувачів ЗОНИ простих студентів, яких приваблюють руїни колись жвавого, а нині повністю поглиненої порожнечею і темрявою міста.

І одна з таких груп вирішила вийти за рамки простої екскурсії, і нехтувати правилами безпеки. Зібравши захоплених студентів і підшукавши по інтернету колишнього військового як провідника, хлопці наважилися провести в зоні кілька днів і ночей, щоб зробити достатньо вражаючих знімків. І якщо вдень ЗОНА виявилася цілком нудною і пустельній, то як тільки сонце зійшло Чорнобиль перетворився до невпізнання. Всюди стали чути якісь шерехи і стогони, з порожніх вікон раз лунав крик, що нагадує немовля, а дивні тіні крадькома миготіли між будинків, намагаючись не потрапляти туристам на очі. Судячи з усього, зона відчуження аж ніяк не так безлюдна, як здавалося на перший погляд.
Автор: zombie, додано 15-02-2018, 21:21
Відгуків 0
Переглядів: 7 645

Щоденники Чорнобиля / Заборонена зона (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: