Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тумстоун: Легенда дикого заходу (1993)

Тумстоун: Легенда дикого заходу (1993) онлайн українською

Дивитися повний фільм Тумстоун: Легенда дикого заходу (1993) безкоштовно з українським дубляжем. Наприкінці громадянської війни, яка зламала десятки мільйонів життів, багато відчайдушні і сміливі авантюристи, які боролися за одну із сторін, що залишилися без свого законного місця в суспільстві, роботи і обов'язків. Бандити і злочинці, вбивці і грабіжники, всі вони вирушили на пошуки кращого життя. Вирушили в країну відважних чоловіків і суворих вдач. Туди, де дійсно перемагає найсильніший – на дикий захід. Де уми мільйонів якраз неспішно поглинала золота лихоманка, спалюючи серця і душі жадібним вогнем.

Ну, або срібна, як було в місті «Тумстоун: Легенда дикого заходу». Адже якраз по закінченню війни там виявили великі поклади благородного металу. І весь селище миттю почав обростати прилипалами – казино, борделями, готелями та іншими місцями, де чесні копачі могли злити все зароблене стан. І тут як тут з'явилися бандити, законники, мисливці за головами, і інший «чесної народ». І через кілька років Тумстоун став другою столицею дикого заходу – місцем, де життя вирувало вдень і вночі, а кулі свистіли над головами як бджоли.
Автор: adminko, додано 26-05-2017, 13:12
Відгуків 0
Переглядів: 2 131

Тумстоун: Легенда дикого заходу (1993) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.2
  • Укр.3
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: