Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Птиця (2017)

Птиця (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оргинал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Ксенія Бскков
Дивитися повний фільм Птиця (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Вони зустрілися тк рптово. В місці, в якому ніколи не очікуєш знйти спрвжніх друзів – у плті туберкульозного диспнсеру для вжко хворих цієї небезпечною хворобою Вони були ткими різними, що при будь-яких інших умовх їх знйомство не мло б нвіть шнсу н успіх – рок-зірк нціонльного мсштбу, і мленьк, впевнен в собі дівчинк. Але їхня зустріч бул вирзно уготовно долею, щоб перевернути життя кожного з них, і дти переосмислити влсний шлях

Тк, опинившись в лікрняних стінх, ептжний т скндльний музикнт «Птх», який звик бути н слуху у публіки, зустрів Ктю – мленьку бунтрку. Як вже двно зневірилися в ефективності лікувння, і, пересытившись процедурми і лікми, бул готов битися проти всіх, хто одягне білий хлт. І в цьому пргненні йти проти системи, зперечувти рціонльні речі Птх впізнв себе – свою втомлену і не здтну знйти спокій душу. І усвідомлення цього, ця рптов і неформльн дружб несподівно допомогл. Допомогл йому усвідомити, що вся його боротьб, весь бунт, це просто спроб піти від смого себе.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 14-07-2018, 18:20
Відгуків 0
Переглядів: 1 162

Птиця (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий