Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Академія вампірів (2014)

Академія вампірів (2014) онлайн українською

Дивитися повний фільм Академія вампірів (2014) безкоштовно з українським дубляжем. США, Mt. Цей далеке місто, де рідко бувають не знайомі для жителів люди. Тут існує вампірська академія прихована від людей, вампіри - харчуються людською кров'ю, отримують в цій академії нові навички, які вони будуть використовувати у повсякденному житті. Але не всі вампіри погані, між ними йде війна, в якій гинуть багато. Добра раса це - морои, вони прагнуть до доброї життя і намагаються налагодити життя серед людей. Друга раса - стригои, вони ж навпаки намагаються розпалити війну і не шкодують життя людей.

У центрі сюжету фільму буде молода дівчина, яка тільки що поступила в академію, їй доведеться зробити вибір. Попереду її чекають великі випробування, вона буде посилено займатися навчанням магії. Її звуть - Лісса. У цій війні вампірів вона буде не одна адже за нею ціла раса, і її краща подруга Троянда, вона завжди готова підтримати молоду Лиссу. І все що їх чекає попереду вони пройдуть разом.
Автор: adminko, додано 27-05-2017, 23:07
Відгуків 0
Переглядів: 5 168

Академія вампірів (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: