Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Абулеле (2015)

Абулеле (2015) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Абулеле (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Після загибелі брата в автокатастрофі рік тому, життя Адама різко дала крен. Тепер батьки, намагаючись пережити гіркоту втрати, вкрай рідко проводили час разом, як одна велика сім'я. Та й проблемами молодшого сина ніхто особливо не цікавився – хлопчик був наданий самому собі. І цілими днями на проліт був змушений тинятися без діла по дому, придумуючи собі всякі пригоди і заняття.

Але все змінилося, коли у нього з'явився справжній, вірний і розуміючий друг (Хоча навколишні сильно сумнівалися в його існування). Це сталося, коли гуляючи по даху свого будинку і згадуючи брата, Адам раптом побачив два жовтих ока, які яскраво світилися далеко. Їх володарем виявився величезний монстр, що віддалено нагадує ведмедя – «Абулеле». Які, згідно з легендами, страшенно злі і небезпечні. І бачити їх можуть тільки особливі діти. Тільки ось цей конкретний Абулеле виявився дуже навіть доброзичливим і миролюбним. Величезний пухнастик відразу прийняв Адама як свого нового друга, скрасив його самотність і нарешті, повернувши втрачену радість кожного дня. Ось тільки на шляху у простого дитячого щастя несподівано виявилися місцеві влади. Які вже давно ведуть полювання за Абулеле, використовуючи їх у своїх секретних дослідах.
Автор: adminko, додано 27-05-2017, 23:09
Відгуків 0
Переглядів: 2 261

Абулеле (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: