Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гра в хованки (2005)

Гра в хованки (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гра в хованки (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Девід був дуже успішним психологом, який міг допомогти вирішити будь-яку проблему. Але лише до тих пір, поки його власна дружина не покінчила життя самогубством. Це виявилося ударом нижче пояса, який надовго вибив Девіда з колії. І не в силах забути або пережити це, він вирішив переїхати зі своєю донькою Емілі кудись подалі, де нічого не буде нагадувати про події. Однак переїзд не дуже сприятливо вплинув на дівчинку – її замкнутість і відчуженість не пройшла, а лише погіршилася. І боячись в черговий раз пропустити щось важливе у своїх близьких, Девід буквально очей не зводить зі своєї донечки.

І незабаром починає помічати, як дівчинка змінюється прямо на очах. З милою і доброю вона стала агресивною і злою, спотворюючи ляльок і псуючи речі. А всі свої прокази Емілі списувала на свого нового друга – хлопчика Чарлі, з яким, однак відмовлялася знайомити батька. Тривожні малюнки, схильність до насильства, «гра в хованки» з батьком, і незабаром труп замордованого кота у ванною – все це виправдане поведінкою Чарлі сильно насторожує Девіда, який вважає, що у дівчинки з'явився уявний друг для вираження душевних переживань. І батько вирішує втрутитися, поки не пізно.
Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:37
Відгуків 0
Переглядів: 3 962

Гра в хованки (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: