Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Воїни світла (2009)

Воїни світла (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Воїни світла (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Страшний вірус, який вирвався з якихось катівень секретних лабораторій, не вбив все людство, як очікувалося. А викликав неконтрольовану мутацію, побічний ефект. Який перетворював людей у вампірів – ходячих мерців з солнцебоязнью і потребою постійно скуштувати свіжої крові. І лише 5% населення планети виявилися володарем імунітету від зарази, зберігши людське обличчя. Це і стало фатальним для них. Адже решта вижили гостро потребували постійних поставках продовольства. А людей стали використовувати в якості кормової бази і використовувати як ферму для виробництва крові.

Але навіть при бурхливому розвитку прогресу і технологій, нагодувати всіх все одно не виходило. У великих містах почав лютувати голод, який перетворював вампірів у деградованих вбивць, готових кидатися з іклами на все, що ворушиться. В таких умовах пошуки кровозамінника або способу вилікувати вампірів стали першочерговим завданням для всіх без винятку вчених. І гематолог Едвард Далтон зумів просунутися в цій справі далі інших. Адже він вийшов на слід ватажка однієї групи повстанців "Воїни світла", який колись був вампіром, а потім зумів зцілитися.
Автор: adminko, додано 27-05-2017, 23:13
Відгуків 0
Переглядів: 2 719

Воїни світла (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: