Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван Хельсінг (2004)

Ван Хельсінг (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ван Хельсінг (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Більшість селюків лише сміялися у відповідь, коли чули в трактирі чергову байку про Ван Хельсинг – мисливця на нечисть. Однак, як тільки з стійбищ починав пропадати худобу, або діти не поверталися з прогулянки, всі наввипередки бігли до місцевого міру, вимагати викликати того самого мисливця. Тому роботи «Ван Хельсинг» мав безліч – то зловити відьму, то гарпій урезонити. Але особливе занепокоєння доставляли вампіри. Під проводом легендарного графа Дракули, вони рік від року все смелели і ставали більш розкутими у своїй поведінці. Навіть підтримується Ватиканом і його святими арсеналами, мисливцю все складніше давалися сутички з дітьми ночі. Тому він вирішив вирішити проблему в корені – усунути Дракулу.

На своєму шляху до ціліше, Хельсинг несподівано зустрічає випадкових попутників – сміливу войовницю Ганну Валерії, сім'я якої загинула від рук Дракули, і породження злого генія – монстра Франкенштейна. І хоча з обов'язку служби мисливцеві покладається відправити відродженого мерця в життя загробне, він шкодує бідне створення, і пропонує йому приєднатися до війни проти короля вампірів. Адже його надлюдська сила і витривалість, і майже безсмертя можуть припасти до речі. Проте Ван Хельсинг не підозрював, що Дракулу тільки цього й треба. Адже король ночі всерйоз задумався про потомство. Але так, як діти вампірів з'являються мертвонародженими, їх треба воскрешати з мертвих електрикою. Так само, як був створений Франкенштейн.
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 21:01
Відгуків 0
Переглядів: 12 360

Ван Хельсінг (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: