Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пастир (2011)

Пастир (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пастир (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Достовірно невідомо звідки в світі з'явився перший вмпір. Толі геологічні розкопки підняли зовсім не ту могильну плиту, толі вчені вивели в потйних лборторіях новий штм. Але вже через півстоліття нселення землі розділилося н дв тбори – людей і вмпірів. Причому теплокровні були в меншості, яке стрімко тнуло. І ніякі спроби влди взяти ситуцію під контроль не приносило плоду. Н подив лише церкви вдлося знйти вихід. Тк, з блгословення Ппи був створений тємний орден мисливців. «Пстир» - тк нзивли його членів, був універсльним солдтом, якого з дитинств тренувли винищувти вмпірів, підкріплюючи нвички т вміння передовими генетичними модифікціями і святим рсенлом Втикну. І вже через кільк років ситуція в світі почл стрімко змінювтися – вмпіри стли потроху зникти. І в кінці війни фркцій кровососів вдлося згнти в резервції і ізолювти від світу.

Однк влд і могутність, які отримв орден пстирів з чс своєї служби, стли згрожувти нвіть смої церкви. Тому, поспішно клн мисливців був розформовний, всі його члени відпрвлені в офіційну відствку. Однк це зовсім не ознчє, що пстирі зникли бо припинили свою нескінченну битву з нечистю.
Автор: adminko, додано 13-07-2018, 08:20
Відгуків 0
Переглядів: 1 599

Пастир (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий