Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Центуріон (2010)

Центуріон (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Центуріон (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Несподіваний нальоту піктів на прикордонний аванпост застав легіонерів зненацька. Захисники фортеці впали, толком не чинив опору. А їх «Центуріон» Квінтус Діас потрапив у полон до переходять дикунів. Правда незабаром зумів обдурити ворога і втекти, з останніх сил намагаючись дістатися до імперських земель. На кордоні яких зустрічає несподівану допомогу – безстрашних легіонерів прийшли за ним.

Адже відразу після зникнення Квинуса нажахані несподіваним проривом полководці армії направляють легендарний дев'ятий легіон, щоб винищити піктів і повернути контроль над форпостом. І Діас з радістю приєднується до братів по зброї в їх каральної експедиції – мститися йому є за що. Але воювати на полі бою з рівним суперником це одне, а ганятися за кочівниками по лісах і болотах – зовсім інше. Тут вся міць Римської Імперії виявиться безсилою проти жменьки бродяг і бандитів. І заманенный в пастку легіон гине від руки піктів. Лише деяким офіцерам вдається пережити криваву бійню і втекти. І Квінтус Діас в їх числі. Але дикуни зовсім не готові вдруге наступати на власні граблі. Тому за втікачами посилають кращих слідопитів і мисливців.
Автор: zombie, додано 24-02-2017, 21:58
Відгуків 0
Переглядів: 8 942

Центуріон (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: