Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мій хлопець – кілер (2016)

Мій хлопець – кілер (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мій хлопець – кілер (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Як і у багатьох в цьому житті, шлях Марти до свого особистого острівця щастя був довгим і сповненим різноманітних труднощів. Кілька разів поспіль дівчина сильно помилялася в чоловіках, довіряючись зовсім не тій людині. І з часом набивши купу «шишок» і «наївшись» образ і принижень, до минулого своїх хлопців Березня почала ставиться з певною упередженістю і побоюванням. Адже часто проблема, яка заважала відносин йти своєю чергою, полягала саме в минулому хлопця – якась надмірно владна колишня, яка намагалася повернути «свого чоловіка» як тільки він знаходив собі когось

І ось в черговий раз застукали свого коханого в ліжку його колишньої, Березня остаточно зневірившись у відносинах пообіцяла собі більше не відкривати серце не перед ким. Але стримати обіцянку не змогла. Адже незабаром у її житті з'явилася нова любов – чарівний, ввічливий і лагідний хлопець, який закохався в Марту з першого погляду. Але, як виявилося, і він не був ідеальним, приховуючи в минулому один дуже важливий, і навіть небезпечний секрет. І незабаром невезуча дівчина з подивом відкриває для себе, що «Мій хлопець – кілер».
Автор: adminko, додано 3-06-2018, 11:35
Відгуків 0
Переглядів: 4 974

Мій хлопець – кілер (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: