Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Смертельна гонка 2050 (2016)

Смертельна гонка 2050 (2016) онлайн українською

death race
Дивитися повний фільм Смертельна гонка 2050 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Незважаючи на всі прагнення провідних умів людства, населення планети Земля плавно деградувало з кожною епохою. Інтелектуальні ігри, гуртки за інтересами та загони юних учених – все це пішло в минуле. Замість цього в моду увійшли видовищні бої, насильство і мордобій. А хітом програми, якого весь світ чекав цілий рік, стало змагання «Смертельна гонка 2050». До участі в якому допускалися будь-які автомобілі, незалежно від потужності і технічних характеристик. А рекламував змагання сам президент Америки, закликаючи жителів приймати участь в вбивчий змаганні і жертвувати свої життя на потіху юрбі.

Адже головне правило змагання – дійти до фінішу живим. Що буде не так-то й просто зробити, якщо врахувати, що членам екіпажу кожного боліда на час перегонів видається повний карт-бланш на насильство, включаючи вбивство. Більш того, за кожного збитого пішохода, дитини або стареньку вони отримують бонусні очки – відповідно 1020 і 50 балів. Які і допомагають визначити переможця на фініші. Якщо, звичайно, до нього доїде хоча б два боліди, що трапляється досить рідко.
Автор: adminko, додано 28-05-2017, 11:12
Відгуків 0
Переглядів: 1 884

Смертельна гонка 2050 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: