Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Смертельна гонка 3: Пекло (2012)

Смертельна гонка 3: Пекло (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Смертельна гонка 3: Пекло (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Телевізійне шоу під назвою «Смертельна гонка» останнім часом все більше і більше набирає популярності. Охочі до видовищ люди із задоволенням готові платити шалені гроші, щоб подивитися на засуджених ув'язнених, які не шкодуючи власних життів літають стрімголов на різних автомобілях. Крім цього, на шалених рекламних рейтингах теж робляться вельми солідні гроші, перетворюючи власника передачі Голдберга до чинного мільйонера.

Але цього виявляється мало жадібному шоумену. Кожен раз створюючи передачу він придумує все нові і нові хитрощі, щоб зробити програму ще більш небезпечною, а відтак і більш захоплюючою. І ось в його голові визрів план чергового ефіру, який повинен досягти апогею екстремальності. Але тільки є одна біда. Головна зірка популярної передачі – Карэл Лукас по кличці «Франкенштейн» скоро збирається вийти на волю, і, отже, не може взяти участь у зйомках.

Але охочий до грошей Голдберг просто не може цього допустити, і всіма правдами-неправдами, а так само погрожуючи кривавою розправою, змушує Карэла взяти участь у новому етапі гоночних змагань.
Автор: zombie, додано 28-05-2017, 11:15
Відгуків 0
Переглядів: 3 980

Смертельна гонка 3: Пекло (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: