Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Примарний патруль (2013)

Примарний патруль (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Примарний патруль (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Смерть це ще зовсім не кінець. Цю істину з величезним для себе подивом відкриває талановитий молодий поліцейський Нік Уокер. За життя будучи зразковим копом, і працюючи у відділі, що займається розслідуванням особливо небезпечних злочинів, він кожен день ходить під кулями і ризикує своїм життям, щоб зробити наш спільний світ кращим, очистивши його від насильства.

Але одного разу, оступившись і пішовши на поводу у свого жадібного напарника, він погоджується на ризиковану хитрість - допомагаючи заховати здобуте на одній зі спільних розслідувань, і ще не описане законом золото. Переслідуючи благу мету - поліпшити власне життя і забезпечити свою дружину, Нік навіть не підозрює реальному призначення золотих артефактів. І все ж наважуючись, замучений совістю, повернути вкрадене, отримує кулю і гине від рук свого напарника. І ледь встигнувши усвідомити власну смерть, відразу ж потрапляє в примарний патруль - організацію, яка бореться з втікачами з потойбічного світу на землі, і складається з колишніх правоохоронців, які після смерті потрапили на небеса. Отримуючи можливість розслідувати причини власної загибелі, і захистити своє подальше в світі живих дружину, він погоджується безстроково служити закону. Цього разу потойбічного.
Автор: adminko, додано 28-05-2017, 11:06
Відгуків 0
Переглядів: 6 524

Примарний патруль (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: