Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Примарний патруль (2013)

Примарний патруль (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Примарний патруль (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Смерть це ще зовсім не кінець. Цю істину з величезним для себе подивом відкривє тлновитий молодий поліцейський Нік Уокер. З життя будучи зрзковим копом, і прцюючи у відділі, що зймється розслідувнням особливо небезпечних злочинів, він кожен день ходить під кулями і ризикує своїм життям, щоб зробити нш спільний світ крщим, очистивши його від нсильств.

Але одного рзу, оступившись і пішовши н поводу у свого ждібного нпрник, він погоджується н ризиковну хитрість - допомгючи зховти здобуте н одній зі спільних розслідувнь, і ще не описне зконом золото. Переслідуючи блгу мету - поліпшити влсне життя і збезпечити свою дружину, Нік нвіть не підозрює рельному признчення золотих ртефктів. І все ж нвжуючись, змучений совістю, повернути вкрдене, отримує кулю і гине від рук свого нпрник. І ледь встигнувши усвідомити влсну смерть, відрзу ж потрпляє в примрний птруль - оргнізцію, як бореться з втікчми з потойбічного світу н землі, і склдється з колишніх првоохоронців, які після смерті потрпили н небес. Отримуючи можливість розслідувти причини влсної згибелі, і зхистити своє подльше в світі живих дружину, він погоджується безстроково служити зкону. Цього рзу потойбічного.
Автор: adminko, додано 13-07-2018, 00:40
Відгуків 0
Переглядів: 1 133

Примарний патруль (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий