Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Манускрипт ніндзя (1993)

Манускрипт ніндзя (1993) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Манускрипт ніндзя (1993) безкоштовно з українським дубляжем. У провінції Ямасіро несподівано починається справжній Мор. Чума несподівано з'явилася забирає сотні людських життів, змушуючи людей бігти геть з проклятого місця в пошуках порятунку. Ця подія настільки різке, несподіване, що в його природному виникненні виникають логічні сумніви. З-за яких лідер сусідньої клану Мотідзуке вирішив послати залишки вірних йому ніндзя на розвідку.

Але як тільки вони ступили на «прокляті землі», як невідома і непереборна сила напала на бравих вояків, прагнучи знищити. І тільки дівчині-ніндзя Кагеро вдалося уникнути неминучої загибелі. Адже за неї несподівано заступився бродячий самурай Дзюбей, якому застосувавши всю свою спритність вдалося перемогти одного з ворожих істот. Але тоді доблесний воїн ще не знав, що убив не просто втілення зла, а одного з восьми демонів Кімона – первісну квінтесенцію темряви. І тепер для залишилася сімки злісних породжень зла він кровний ворог І тільки «Манускрипт ніндзя» може допомогти йому врятувати власне життя, і попутно весь світ від підступів нечисті.
Автор: zombie, додано 29-05-2017, 13:25
Відгуків 0
Переглядів: 3 059

Манускрипт ніндзя (1993) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: