Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мій сусід Тоторо (1988)

Мій сусід Тоторо (1988) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Мій сусід Тоторо (1988) безкоштовно з українським дубляжем. Переїзд маленьких сестер Сацуки і Мей в село був пов'язаний з неприємними життєвими обставинами – їх мама потрапила в лікарню і більше не могла наглядати за дітьми. З-за чого дівчата опинилися на піклуванні своїх далеких родичів. Яким, відверто кажучи, було не до турбот по вихованню невгамовних сестричок – роботи і без того вистачало з головою. Тому більшу частину часу Сацуки і Мей були присвячені самі собі, гуляючи по лісі і вивчаючи його околиці.

І одного разу всередині одного старого дерева вони знайшли Тоторо (так назвала це миле створення молодша Мей). Лісові духи, хранителі чарівного світу, населеного неймовірними і фантастичними істотами, вони вступали в контакт тільки з чистими людьми. І, зустрівши двох малят, поставилися до них як до друзів, організувавши незабутню екскурсію по казковій країні, польоти над своїми володіннями, і безліч приємних пригод. Але навіть така неймовірна зустріч не могла зменшити хвилювання і тугу по мамі. Тому «Мій сусід Тоторо» вирішив організувати своїм новим друзям зустріч з мамою.
Автор: zombie, додано 29-05-2017, 13:24
Відгуків 0
Переглядів: 5 753

Мій сусід Тоторо (1988) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: