Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вагітний (2016)

Вагітний (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вагітний (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Кожному, хто старше 13 років відомо, що іноді в стінах школи відбуваються події, які порушують всі закони природи. А зрідка і фізики І Кайл став жертвою одного з таких явищ – хлопець завагітнів. Так-так, хлопець і завагітнів. Всупереч всім тисячолітнім законам природи, еволюції і простої логіки. Бути може генномодифіковані організми в їжі, нарешті, позначилися на здоров'ї людини, а може, народився перший з нового покоління розумних істот. Але, так чи інакше, простий підліток опинився у вельми цікавому положенні. Приховувати яке з кожним днем ставати все складніше.

І прекрасно розуміючи, що якщо світ дізнається правду, то проблем не уникнути – відрахування зі школи, незрозуміла реакція батьків і насмішки друзів – Кайл вирішує приховувати правду від усіх. Та й піддослідної щуром приголомшених вчених ставати у хлопця немає особливого бажання. Тому з властивою підліткам сором'язливістю і схильністю покладатися на «авось» «Вагітний» хлопчик вирішує почекати, поки проблема не вирішиться сама собою, чого, звичайно ж, не трапиться.
Автор: adminko, додано 29-05-2017, 13:59
Відгуків 0
Переглядів: 2 601

Вагітний (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: