Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Морський піхотинець 2 (2009)

Морський піхотинець 2 (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Морський піхотинець 2 (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Кращі свої роки Джо віддав рідній країні, та усунення її ворогів. Будучи одним з кращих морпіхів, він воював у всіх гарячих точках планети, виконуючи самі важкі і неймовірні доручення уряду. Але одного разу, навіть цього безотказному і моторного воїну прийшла пора піти у відставку і почати будувати власну життя. І це виявилося далеко не так страшно і неприємно, як здавалося спецназівцю, половину життя проведшему в боях. Джо навіть зміг обжитися на громадянці, і зустріти гідну дівчину, незабаром зіграли пишне весілля. І через багато років життя у мирній і спокійній суспільстві, він, нарешті, став забувати жахи численних сутичок, і навички протидії злочинцям. Але, як виявилося, зарано. Адже вирушаючи на сімейний відпочинок на престижний курорт, піхотинець, як і всі мешканці готелю стають заручниками терористичного угрупування. Агресивні злочинці, які захопили будинок, вирішують вступити в переговори з урядом, висуваючи приголомшливі вимоги, і у разі відмови їх виконання вбиваючи по одному заручникові через певний проміжок часу. І тільки Джо може врятувати всіх відпочиваючих. Якщо, звичайно, ще не втратив остаточно своїх навичок вбивати.
Автор: adminko, додано 30-05-2017, 14:00
Відгуків 0
Переглядів: 3 901

Морський піхотинець 2 (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: