Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кімната страху (2002)

Кімната страху (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Кімната страху (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Після виснажливого і затяжного бракоразводого процесу Мег Олтман зі своєю дочкою Сарою вирішила переїхати в новий будинок. Куплений на частину розділених спільно нажитих грошей, він був просто ідеальний – великий, просторий і знаходиться в самому центрі містечка з розвиненою інфраструктурою. Навіть дивно, що попередній власник – мільйонер не залишив житло для когось із своїх родичів, після того як перестав в ньому потребу.

Єдине, що збентежило тоді Мег – це розміри однієї з кімнат. Яка в реальності була значно менше, ніж на плані. Але ріелтор запевнив її, що вся справа в популярному у багатіїв прийомі «Кімната страху» - окремому захищеному приміщенні, де можна безпеки пересидіти нападу бандитів. І потрібно сказати, наявність такого бункера, який Мег спочатку думала переробити в комору, довелося дуже до речі. Адже майже відразу після переїзду онук багатія, якому раніше належав будинок, вирішив вторгнутися в чужу власність. Щоб забрати частину грошей, яка, на його думку, належала йому після продажу особняка.
Автор: adminko, додано 5-03-2017, 10:52
Відгуків 0
Переглядів: 4 243

Кімната страху (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: