Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Світанок мерців (2004)

Світанок мерців (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Світанок мерців (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Анна за довгі роки роботою медсестрою встигла навидаться різних ран і контузій. Але щоб людина після простої бійки в барі і без видимих слідів побоїв впадав у такий стан, бачила вперше. Так, чоловік, якого доставили останнім з підозрілим укусом раптом почав впадати в сказ, кидаючись на інших і явно втрачаючи сліди здорового глузду. А незабаром з випуску новин дівчина дізналася що подібні речі відбуваються по всьому місту.

Так, люди виявляють безпричинну лють і ненависть один до одного. Але це далеко не найстрашніше. Страшний вірус, який поширюється від укусу реанімує тіла померлих, повертаючи їм подобу життя – моторошне голодне існування повне люті і ненависті до всього живого. Ті деякі, кому вдалося уникнути страшної долі стали самі по собі стікатися в місцевий супермаркет, спостерігаючи з-за його броньованих вікон «Світанок мерців». Але з кожним днем все більше зомбі стікається до стін клітини, в якій закрита ласа человечинка. І стає очевидно, що ховатися тут вічно не вийде і доведеться придумати план виживання краще.
Автор: zombie, додано 30-05-2017, 17:35
Відгуків 0
Переглядів: 6 167

Світанок мерців (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: