Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ П'яний світанок (1988)

П'яний світанок (1988) онлайн українською

Дивитися повний фільм П'яний світанок (1988) безкоштовно з українським дубляжем. В житті Білла було всього дві пристрасті – гроші і жінки. А точніше жінка – власниця італійського ресторану Джоанна. В яку він вже давно був міцно закоханий. І до якої не поспішав «підкочувати», побоюючись піддавати її небезпеці. Адже торгуючи наркотиками ось вже 15 років, Біллі звик до того, що кожен день його життя може стати останнім. Але такої долі для своєї коханої він не бажав. Тому кожен його день починався в гордій самоті – відкрита пляшка, «П'яний світанок» і знічений погляд.

Але ось, нарешті, заробивши достатньо грошей, щоб забезпечити собі безбідну старість, він вирішує вийти з бізнесу і зав'язати з криміналом. І як раз в цей момент йому на «хвіст» сідає Нік – колись лепший друг, а тепер слідчий відділу по боротьбі з наркотиками. Який вже давно мріє зловити Білла злочину і надовго відправити його за ґрати. І не тільки тому, що його приятель наводнює ринки зіллям, яке ламає життя молодих людей. Але також і з-за його захоплення Джоан. В яку теж було вже давно закоханий. Адже проблема в тому, що сама фатальна красуня утруднялася зробити свій вибір, і однаково ставилася до обом чоловікам.
Автор: zombie, додано 30-05-2017, 17:33
Відгуків 0
Переглядів: 2 603

П'яний світанок (1988) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: