Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ми всі впадемо (2016)

Ми всі впадемо (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ми всі впадемо (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Коли світ звалився, і звідусіль почали лунати крики розпачу «Ми всі впадемо», Тодд зі своїм молодшим братиком опинився в самому центрі розгорнувся божевілля. Ще вчора земля, якою правили дорослі, перетворилася на світ дітей. А кожен, хто досяг повноліття, чомусь заразився якимось невідомим вірусом і став зомбі. Цієї кровожерливої і божевільної тварюкою, єдиною думкою якої було – «вбивати».

Ховаючись від тих, хто вчора ще повинен був про них піклуватися та оберігати, Тодд намагається знайти безпечне місце для свого брата. Адже зовсім скоро він і сам стане дорослим, і невідомо що тоді станеться. Бути може, вірус зовсім не відступив, і перетворить його в таку ж кровожерну потвору. Але залишилися на Землі такі місця, де можна хоча б на час зачаїтися і побути дітьми? Адже всюди нишпорять збожеволілі підлітки, упиваючись власною вседозволеністю, а так само ті, хто зовсім не проти прожити ще один день за рахунок когось іншого. І це якщо не брати в розрахунок всюдисущих зомбі, що чекають за кожним кутом, і тільки й чекають можливості встромити свої гнилі ікла в молоду плоть.
Автор: adminko, додано 30-05-2017, 18:02
Відгуків 0
Переглядів: 1 544

Ми всі впадемо (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: