Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Перезавантаження (2015)

Перезавантаження (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Перезавантаження (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Більш п'ятирічки тому людство зіткнулося з тим жахливим вірусом, який жваво зменшив населення планети на 85%. Лише дивом хтось зумів вижити в кривавому божевіллі, яке розгорталося на вулицях міст і селищ. Адже інфіковані мутували швидше, ніж лабораторні щури, стаючи справжніми кровожерними зомбі, єдиною думкою і прагненням яких була жага відірвати ласий шматочок людинятинки.

Неймовірними зусиллями владі вдалося побороти епідемію, і створити зелені коридори навколо громад вижили людей. Регулярно військові і з ними оператори відправлялися «через стіну», щоб винищувати популяції зомбі, очищаючи метр за метром поверхні Землі. І все, що відбувається на рейді транслювали по місцевим каналам – роблячи з цього який вселяє надію в душу людей шоу, і заробляючи гроші. І черговий виїзд не повинен був стати чимось особливим, проста вилазка в зону скупчення «ходячих». Але несподівано подорож стало найбільш шокуючою подією останніх років. Адже військові натрапили на групу інфікованих, які пристосувалися не тільки діяти злагоджено, але й виживати в стадних умовах і навіть вести війну проти бравих вояків.
Автор: zombie, додано 6-12-2017, 23:27
Відгуків 0
Переглядів: 1 541

Перезавантаження (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: