Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Блам! (2017)

Блам! (2017) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Блам! (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Колись давно людство піднялося до самої вершини свого технологічного генія – створило штучний інтелект, здатний перетворити знаряддя праці в самостійні інтелектуальні робочі одиниці – будівельників і захисників. Керовані через термінальну мережу без підключення проводів і антен, роботи виконували накази, отримані безпосередньо від мозку людей Але за стрімким злетом було болісне падіння – випадковий спалах вірусу призвела до несподіваної мутації людського геному. І люди втратили той самий ген, який відповідає за можливість нейронного з'єднання з інтерфейсом управління машин. Це призвело до повстання роботів. Які втративши всякий контроль і управління зійшли з розуму – будівельники взялися нескінченно перебудовувати місто на свій розсуд. А захисники оголосили всіх, хто не здатний керувати роботами – ворогом. Винищивши, або вигнавши кожного жителя бетонних джунглів. Залишки людства зачаїлися в невеликих і захищених від захисників селах, вимушені повільно вмирати від голоду і хвороб. Поки один з розвідувальних загонів, відправлений на пошуки їжі, не зустрів Гірсько – дивного незнайомця, який намагається повернути людям контроль над машинами.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 1-12-2018, 15:08
Відгуків 0
Переглядів: 2 074

Блам! (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: