Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Матильда (2017)

Матильда (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Матильда (2017) безкоштовно з українським дубляжем. В житті відбуваються події, які з легкістю змінюють звичне положення справ. Часом, кілька днів можуть бути наповнені враженнями, які кардинально змінять їх життя. А інколи буває і так, що руйнуються підвалини, створені давно. Почуття здатні надихнути на божевільні і деколи дивні вчинки, пов'язані з любов'ю. На жаль, на даний момент повелося так, що чоловіки не вільні вибрати обраницю на життя. Поділ людей на класи було і в далекі часи, тому при виборі дружини соціальний статус був важливий.

Дія історичного фільму відбувається в часи царської Росії, де монарх мав владу над усім, крім любові. Але Микола Другий не зміг втримати почуття при вигляді прекрасної Матильди. Ксешиинская підкорила серце правителя відразу і назавжди, а молодий цар був не в силах протистояти чарам юної балерини. Божевільна пристрасть приборкала обох, і герої були не в силах опиратися їй. У чоловіка була ненависна обраниця, а балерина не сміла проміняти кар'єру і заняття на сімейне життя. Чим більше закохані часу проводили разом, тим сильніше усвідомлювали, що не можуть жити один без одного. Яким буде результат незвичайної любовної історії?

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 4-12-2017, 17:01
Відгуків 0
Переглядів: 4 972

Матильда (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: