Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Матильда (2017)

Матильда (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Матильда (2017) безкоштовно з українським дубляжем. В житті відбувються події, які з легкістю змінюють звичне положення спрв. Чсом, кільк днів можуть бути нповнені врженнями, які крдинльно змінять їх життя. А інколи бувє і тк, що руйнуються підвлини, створені двно. Почуття здтні ндихнути н божевільні і деколи дивні вчинки, пов'язні з любов'ю. Н жль, н дний момент повелося тк, що чоловіки не вільні вибрти обрницю н життя. Поділ людей н клси було і в длекі чси, тому при виборі дружини соцільний сттус був вжливий.

Дія історичного фільму відбувється в чси црської Росії, де монрх мв влду нд усім, крім любові. Але Микол Другий не зміг втримти почуття при вигляді прекрсної Мтильди. Ксешиинскя підкорил серце првителя відрзу і нзвжди, молодий цр був не в силх протистояти чрм юної блерини. Божевільн пристрсть приборкл обох, і герої були не в силх опиртися їй. У чоловік бул ненвисн обрниця, блерин не сміл проміняти кр'єру і зняття н сімейне життя. Чим більше зкохні чсу проводили рзом, тим сильніше усвідомлювли, що не можуть жити один без одного. Яким буде результт незвичйної любовної історії?

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 4-12-2017, 17:01
Відгуків 0
Переглядів: 1 921

Матильда (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий