Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спагеттімен (2016)

Спагеттімен (2016) онлайн українською

Spaghettiman
Дивитися повний фільм Спагеттімен (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У свої молоді роки, як і багато хлопців, Кларк відчував певні фінансові труднощі. Знімаючи квартиру разом зі своїм приятелем – працівником поліції, він ледь знаходив тимчасові підробітки, щоб оплачувати житло. І з кожним разом відшукати роботу на день ставало все складніше. Але все, що робив Кларк для того щоб виправити ситуацію, що склалася, – мріяв. Мріяв про суперздатності, які звалившись на нього в один день, вирішать всі проблеми одним махом. І, на диво так і сталося

Прокинувшись одного разу вночі за покликом природи, Кларк несподівано виявив в собі нову силу, якої не було раніше. Ні, він не навчився літати, стріляти з очей лазерами або бігати швидше світла. Нероба і лобуряка навчився пускати з рук макарони, веліти і управляти ними. Вже неясно хто вкусив хлопця, поки він спав, але тепер він «Спагеттимен» - повелитель борошняних виробів. Але навіть таким талантам Кларк зумів знайти гідне застосування – вирішив рятувати людей від злочинців. Звичайно, не безкоштовно, а за помірну фінансову винагороду Чим викликав хвилю подиву і гніву свого занадто правильного сусіда-поліцейського.
Автор: zombie, додано 5-10-2017, 15:55
Відгуків 0
Переглядів: 2 465

Спагеттімен (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: