Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анна Кареніна. Історія Вронського (2017)

Анна Кареніна. Історія Вронського (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 138 хв. /02:18
  • Режисер: Крен Шхнзров
Дивитися повний фільм Анна Кареніна. Історія Вронського (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Російсько-японськ війн. У длекій Мньчжурії слідуючи з віддють свої позиції солдтми, тягнеться військово-польовий госпітль – обоз з тяжелорнеными і перебувють н межі смерті зхисникми. Яким керує особисто Сергій Кренін – досвідчений потомствений хірург, польовий лікр, і місцевий «чрівник», золоті руки якого повернули в стрій не один десяток бійців. І ось чергове чергувння до нього н оперційний стіл потрпляє порнений осколком Олексій Вронський – той смий брвий офіцер, у якого колись бул зкохн мти лікря. Мти, якій він і не знв до пуття – жінк зндто рно пішл з життя

Особисто прооперировв потерпілого і дочеквшись стбілізції його смопочуття, Сергій просить чоловік розповісти йому про мтір. І про тієї фтльної пристрсті, як привел її під колес мчв н повній швидкості поїзд. І, відчувючи свою провину перед хлопчиком, якому було всього 8 років, їх любові, порнений офіцер розповідє свою історію. Це його првд, його життя, його пристрсть. Його історія про зустріч з неймовірною жінкою, як бул приготовлен смою долею. Але як дивним людським зконм бул неможлив. Це його розповідь: «Анн Кренін. Історія Вронського».

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 17-07-2018, 04:42
Відгуків 0
Переглядів: 665

Анна Кареніна. Історія Вронського (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий