Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Скайлайн 2 (2017)

Скайлайн 2 (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Скайлайн 2 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Після нападу інопланетних загарбників, люди почали панікувати, розбігаючись хто куди. Але вороги почали викрадати нещасних з вулиць, і багатьом довелося відправитися в бункер, щоб вижити в ситуації, що склалася. Незабаром під землею був зібраний загін, і деякий час люди перебували в безпеці. Але інопланетяни розгадали секрет людей і почали масову зачистку, у ході який безвісти пропав маленький хлопчик. Головний герой в розгубленості після зникнення рідного сина. Детектив Марк має намір відшукати його, і збирає загін солдатів, які вирушать разом з ним на пошуки.

Інопланетяни ховаються у власному космічному кораблі, але пробратися всередину апарату не так просто. Нещасні на кораблі піддаються постійним тортурам та експериментів, а інші стають рабами і добувають їжу для місцевої королеви. Разом з Марком на вилазку відправляються фахівці з Китаю. Ватажок країни спочатку хотів вирішити проблему мирним шляхом. Але після того як вони усвідомили що монстри не мають наміру йти на контакт, то прийняли рішення атакувати. Відтепер головному героєві і групі належить не тільки визволити маленького хлопчика, а так само врятувати полонених і знищити ворожий натовп.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: zombie, додано 19-12-2017, 17:15
Відгуків 0
Переглядів: 4 386

Скайлайн 2 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: