Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 22 кулі: Безсмертний (2010)

22 кулі: Безсмертний (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм 22 кулі: Безсмертний (2010) безкоштовно з українським дубляжем. У Марселі не знайшлося б людини, якому треба було б пояснювати, хто такий Шарль Матей. Адже коли-то цей злочинний авторитет тримав в залізному кулаці весь місто, домігшись хиткого але дієвого перемир'я між бандами і кланами, і об'єднавши всіх під своїм началом. Але час не шкодує нікого. І нині Шарль – просто старий мафіозний дон, який вже не може вирішити всі проблеми власноруч, все частіше перекладаючи відповідальність на плечі інших.

Чудово розуміючи, що його час вже вийшло, і незабаром з'явиться той, хто зуміє скинути його з трону і забрати все, злочинець вирішує піти у відставку сам – тихо, мирно, і зберігши при собі статус впливового людини в місті. А для того, щоб не віддавати таким трудом побудовану імперію в лапи шакалів, Матей збирається знайти приймача, якому і передасть кермо правління. Однак далеко не всі бандити виявилися в захваті від такого рішення свого ватажка. Адже прикриваючись його авторитетом, вони давно вже творили власні справи. А коли авторитет впаде – разом з тим пропадуть та їх схеми та прибуткові оборотки. Тому, скориставшись Шарля, вони вирішили поквитатися з ним. І щедро розрядили в нього кілька обойм, кинувши помирати на заміській звалищі. Але злочинець на подив вижив. І піймавши «22 кулі: Безсмертний» він вирішив помститися зрадникам будь-яку ціну.
Автор: zombie, додано 31-05-2017, 09:44
Відгуків 0
Переглядів: 8 710

22 кулі: Безсмертний (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: