Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 22 кулі: Безсмертний (2010)

22 кулі: Безсмертний (2010) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2010
  • Жанр: Бойовики, Кримінал, Драми
  • Країна: Фрнція
  • Тривалість: 117 хв. /01:57
  • Режисер: Рішр Беррі
Дивитися повний фільм 22 кулі: Безсмертний (2010) безкоштовно з українським дубляжем. У Мрселі не знйшлося б людини, якому треб було б пояснювти, хто ткий Шрль Мтей. Адже коли-то цей злочинний вторитет тримв в злізному кулці весь місто, домігшись хиткого ле дієвого перемир'я між бндми і клнми, і об'єднвши всіх під своїм нчлом. Але чс не шкодує нікого. І нині Шрль – просто стрий мфіозний дон, який вже не може вирішити всі проблеми влсноруч, все чстіше переклдючи відповідльність н плечі інших.

Чудово розуміючи, що його чс вже вийшло, і незбром з'явиться той, хто зуміє скинути його з трону і збрти все, злочинець вирішує піти у відствку см – тихо, мирно, і зберігши при собі сттус впливового людини в місті. А для того, щоб не віддвти тким трудом побудовну імперію в лпи шклів, Мтей збирється знйти приймч, якому і передсть кермо првління. Однк длеко не всі бндити виявилися в зхвті від ткого рішення свого втжк. Адже прикривючись його вторитетом, вони двно вже творили влсні спрви. А коли вторитет впде – рзом з тим пропдуть т їх схеми т прибуткові оборотки. Тому, скориствшись Шрля, вони вирішили поквиттися з ним. І щедро розрядили в нього кільк обойм, кинувши помирти н зміській звлищі. Але злочинець н подив вижив. І піймвши «22 кулі: Безсмертний» він вирішив помститися зрдникм будь-яку ціну.
Автор: zombie, додано 31-05-2017, 09:44
Відгуків 0
Переглядів: 2 816

22 кулі: Безсмертний (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий