Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Джона Хекс (2010)

Джона Хекс (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Джона Хекс (2010) безкоштовно з українським дубляжем. «Джона Хекс» завжди намагався виконувати накази вищестоящих воєначальників, навіть якщо вони були йому не по нутру. Борючись за Конфедереацию, він був відмінним солдатом, якого боялася сама смерть. Але одного разу Джона повчив наказ, який просто не зміг виконати. За що полковник Тернбул покарав дезертира вкрай жорстоко убив його сім'ю, а самого винного затаврував ганебним знаком на обличчі.

Кілька днів змучений хитався Джона по пустелі, втративши сенс існування і сподобившись неупокоенному духу. І нарешті, його знайшли і прихистили індіанці, які допомогли не тільки залікувати тілесні рани, а й проникнути у світ духів, знайшовши відповіді на всі свої питання. А коли Джона покинув їх табір, він став зовсім іншою людиною – цим безсмертним месником, говорить з духами, вісником смерті. І першою метою його списку був той, хто забрав у нього все найцінніше – Тернбулл. Який ледь дізнавшись що Хекс вижив оголосив гідну нагороду за його голову, і особисту вдячність кожному, хто доставить її в чорному непрозорому мішку окремо від тіла.
Автор: adminko, додано 31-05-2017, 09:45
Відгуків 0
Переглядів: 2 355

Джона Хекс (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: