Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дівчина-король (2015)

Дівчина-король (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Дівчина-король (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Мати Христини довго зберігала пам'ять про почівшем батька. Перший час жінка навіть намагалася приховати від усіх факт його смерті. Що було вкрай важко зробити, якщо взяти до уваги що благовірний був не просто дворянином, а королем Швейцарії. У підсумку канцлер Аксель, першим зрозуміли суть містифікації, вирішив, що далі без монарха країна бути не може. І коронував Христину – пряму спадкоємицю титулу.

Такий вибір не дивний – дівчина з дитинства відрізнялася хлоп'ячим характером, суворою вдачею, і нескінченно жагою влади. Одним словом справжній король. Але ніхто і мислити не міг, яким правителем стане юна леді. Адже ледь звівши корону, Христина стала вимагати абсолютної покори у всьому, не бажаючи слухати про справи першо-важливих і потрібних. Що за дурість – розпочинати і закінчувати війни, і народжувати дітей у державних інтересах? Христина на показ відмовлялася діяти в інтересах держави, потураючи лише своїм розпещеним примхам. І, звичайно, скоро це набридло всій монархії, і вони вирішили повалити дівчину-короля з престолу її татка. Так, ставши правителем в 16 років, Христина втратила ціле держава вже 28 ставши одним з наймолодших королів в історії Європи.
Автор: adminko, додано 27-09-2017, 15:59
Відгуків 0
Переглядів: 2 541

Дівчина-король (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: