Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Цар скорпіонів 3: Книга мертвих (2012)

Цар скорпіонів 3: Книга мертвих (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Цар скорпіонів 3: Книга мертвих (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Як шкода, що Масьюз в мистецтві управління країною був не настільки вмів і спритний, як у майстерності володіння мечем. Тому, тільки поваливши диктатуру правителя-тирана, і зайнявши його місце на троні, він ненадовго втримався на посаді государя. І дуже скоро, найближчі приятелі хлопця, на яких найманець звик покладатися на себе самого, позбавили його не тільки трону, але і коханої дівчини Кассандри. З цих пір, кинутому і поваленому воїну нічого не залишалося, крім як знову взяти меч у руки, і піти воювати. І, на щастя, привід для цього знайшовся досить швидко.

Так, величезна королівство після повалення Масьюза не витримало натиску протиріч, і розділилося на 3 ворогуючих країни, кожну з яких очолив амбітний король. І кожен з них мріяв захопити частинку землі своїх опонентів, отримавши ще більше влади і контролю. І заради цього новоявлені правителі готові піти на все, не рахуючись з людськими жертвами та втратами, кидаючи в бій легіони відважних бійців. Одним з яких і став Масьюз – людина, через якого величезна країна розвалилася на частини, і який отримав шанс знову зібрати втрачені землі під своїм контролем.
Автор: zombie, додано 2-12-2018, 09:07
Відгуків 0
Переглядів: 5 199

Цар скорпіонів 3: Книга мертвих (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: