Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бетмен: Початок (2005)

Бетмен: Початок (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Бетмен: Початок (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Багато років тому, коли Бетмен ще був не супергероєм а маленьким хлопчиком з ним сталося подія, що назавжди змінило його життя. Під час повернення додому з якогось культурного заходу невідомі злочинці прямо на очах у хлопчика вбили обох його батьків.

Залишений під опікунством свого дворецького Альфреда, Брюс успадкував всю величезну корпорацію Уейном. І замість того, щоб сумувати про батьків був змушений брати участь у радах директорів, управлінні компанією та інших занадто складних для дитини справах. Але незважаючи на це Брюс не забув своєї злості і ненависті, і зумів пронести її через роки. А пізніше, вже ставши дорослим і самостійним, відправився в подорож по світу, у пошуках можливостей для своєї помсти. Десь там, у далеких і загублених у тіні куточках світу він зустрів свого наставника, і з його допомогою вступив в лігу тіней – суспільство професійних вбивць і найкращих у світі бійців. Пройшовши жорстоке й суворе навчання, лише дивом виживши, він повернувся додому. Щоб поставити злочинність на коліна і встромити клинок їй у спину. Щоб стати захисником Готема, від усього того зла, що струмувати по темних провулках, забираючи життя людей.
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 12:42
Відгуків 0
Переглядів: 8 040

Бетмен: Початок (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: