Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ліга справедливості: Війна (2014)

Ліга справедливості: Війна (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ліга справедливості: Війна (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Історія мультфільму розповідає про створення Ліги справедливості, команди супер героїв, які встали на захист миру. В Готем Сіті стали відбуватися дивні події, люди зникали без сліду, ніхто не міг знайти зниклих, розслідування поліції закінчувалися провалом. У всіх злочинах звинувачували Бетмена, колись героя міста, який рятує людей від підступних планів людини-пінгвіна. Зелений ліхтар, один Бетмена, вирішує відправитися в Готем Сіті, що б розібратися в сформованій ситуації. Але він зустрічає там не Бетмена, а високотехнологічного робота, який трансформувався в кажана і викрадав людей за певним списком. А це означає, що у робота є господар, який віддає накази, а сам перебуває в тіні.

Справжній Бетмен був у полоні у робота, Зелений ліхтар звільнив свого бойового товариша і об'єднав з ним зусилля. Незабаром, герої з'ясували, що високотехнологічний робот закладає дивні предмети в каналізації міста, розслідування дало нові відповіді – це виявилися гаджети, що дозволяють відкрити портали між вимірами нашого світу і чужого, небезпечного і страхітливого. Злочинці готували вторгнення на Землю, тому Бетмен і Зелений ліхтар використовують один з порталів і відправляються в лігво ворога, що б викорінити зло назавжди.
Автор: adminko, додано 31-05-2017, 11:35
Відгуків 0
Переглядів: 3 160

Ліга справедливості: Війна (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: