Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ліга Справедливості: Трон Атлантиди (2015)

Ліга Справедливості: Трон Атлантиди (2015) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ліга Справедливості: Трон Атлантиди (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет мультфільму розповідає глядачеві про великому конфлікті Аквамена і його рідного брата по імені Орз, підкорювача морів, який вирішив оголосити війну всім людям, що живуть на планеті Земля. Все це відбувалося під час смерті правителя великої Атлантиди, після інопланетного вторгнення. У центрі подій мультфільму буде знаходитися юний Артур Каррі, який пізнає своє справжнє місце народження і призначення. Хлопець буде вимушений приєднатися до великої і непереможної Лізі справедливості, що б перемогти злісного Орма. Саме в цей момент головний герой переживав свій найскладніший період життя, адже його тато помер, а він був для нього найближчою людиною в світі.

Коли правитель помер, персонаж залишився зовсім один і став ізгоєм. Армія Антландиты вийшла на суху частину поверхні планети під проводом Орма, тому Ліга справедливості об'єднала свої зусилля і вирішила податися в лігво ворога, великого Орма. В ході битви головний герой дізнається, що Орз є його рідним братом. Аквамен ставати перед складним вибором, адже він повинен визначитися, на чиєму боці залишиться, адже від цього залежить результат війни.
Автор: adminko, додано 31-05-2017, 11:39
Відгуків 0
Переглядів: 2 984

Ліга Справедливості: Трон Атлантиди (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: