Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Малишаріки (2015)

Малишаріки (1 сезон) онлайн українською

Млышрики
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Не требуется
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Мультфільми, Серіали
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 5 хв.
  • Режисер: Мрин Мошков
Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Малишаріки (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. лишріки"> Коли-то смішрики були мленькими. І тоді нвколишній світ був ще ціквіше, ще яскрвіше і невероятней. І кожен день «Млышрики» проводили вивчючи його – рдісно досліджуючи ліси й глявини, з подивом і стрхом пробуючи н смк воду в струмочкх т річкх, тк смо осягючи весь той неосяжний світ, який тепер є їхнім домом Але вже тоді, мйже нічого не розуміючи в нвколишньому кожен з них був унікльним, не схожим н всіх. Мленьк Нюш крсувлся у дзеркл, ще не розуміючи, нвіщо вон це робить, Брш римувв гукння, Пін рдісно грвся гйковим ключем, Коптич зіпсувв всі овочі н городі, пробуючи н кожен смк.

Але вже тоді, ще нічого не розуміючи що відбувється нвколо, мленькі смішрики знли, що нйвжливіше, нйцінніше і приємне в цьому світі це дружб. І хоч їм ще тільки нлежить нвчитися дружити по-спрвжньому, вже зрз вони не можуть один без одного, і звжди нмгються прийти н допомогу т виручку своїм товришм. Адже рзом нбгто ціквіше. Спільно куди простіше жити, творити, вчитися і відкривти для себе незвідні простори цього фнтстичного світу. І ніщо не зупинить мленьких мрійників.
Автор: zombie, додано 6-10-2018, 19:18
Відгуків 1
Переглядів: 3 849

Малишаріки (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Віктор 8 листопада 2017 14:19
Навіщо обманювати. Написано, що українською мовою, а насправді російською(((
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий