Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мисливець на вбивць (2004)

Мисливець на вбивць (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мисливець на вбивць (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Агент ФБР, якому доручили розслідувння цілої серії віроломних вбивств, опинився в дивному стновищі. Адже з одного боку потрібно було якомог швидше розшукти мніяк і прибрти його з міських вулиць. Але з іншого Адже вбивв він виключно інших мніяків і вбивць, яких поліція рокми не могл зловити. І чим довше він перебувв н волі, тим чистіше ствли міські вулиці. Звичйно, не зовсім зрозуміло як один злочинець зміг вистежити тих, з ким ціл поліція рокми гнялся, ле чи не все одно, якщо гинуть ті, хто цього зслуговує? Але служб є служб, вбивство продовжує злиштися вбивством.

Тому детектив нмгється відповідльно підходити до виконння своєї роботи, незвжючи н приховну симптію до мніяк. І поступово він починє розуміти, що «Мисливець н вбивць» володіє деякими знннями, які можн дістти, тільки якщо ти прцюєш бо прцювв н ФБР і у тебе злишився доступ до службового рхіву. А це ознчє, що серійний мніяк і небезпечний злочинець цілком можливо може виявитися нбгто ближче, ніж здвлося – нприклд нпрником чи сусідом по офісу.
Автор: zombie, додано 31-05-2017, 11:55
Відгуків 0
Переглядів: 922

Мисливець на вбивць (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий