Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мисливець на вбивць (2004)

Мисливець на вбивць (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мисливець на вбивць (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Агент ФБР, якому доручили розслідування цілої серії віроломних вбивств, опинився в дивному становищі. Адже з одного боку потрібно було якомога швидше розшукати маніяка і прибрати його з міських вулиць. Але з іншого Адже вбивав він виключно інших маніяків і вбивць, яких поліція роками не могла зловити. І чим довше він перебував на волі, тим чистіше ставали міські вулиці. Звичайно, не зовсім зрозуміло як один злочинець зміг вистежити тих, за ким ціла поліція роками ганялася, але чи не все одно, якщо гинуть ті, хто цього заслуговує? Але служба є служба, а вбивство продовжує залишатися вбивством.

Тому детектив намагається відповідально підходити до виконання своєї роботи, незважаючи на приховану симпатію до маніяка. І поступово він починає розуміти, що «Мисливець на вбивць» володіє деякими знаннями, які можна дістати, тільки якщо ти працюєш або працював на ФБР і у тебе залишився доступ до службового архіву. А це означає, що серійний маніяк і небезпечний злочинець цілком можливо може виявитися набагато ближче, ніж здавалося – наприклад напарником чи сусідом по офісу.
Автор: zombie, додано 31-05-2017, 11:55
Відгуків 0
Переглядів: 2 789

Мисливець на вбивць (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: