Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Син Бетмена (2014)

Син Бетмена (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Син Бетмена (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Кому як не Деміену знати, що таке проблеми з батьками. Адже цьому хлопчикові пощастило народитися в епічній сімейці, на стику двох протиборчих сторін. Адже з одного краю – рідний дід хлопчика Ра' c аль Гул – ватажок гільдії вбивць, який хоче зробити з хлопчика спадкоємця своєї справи. А з іншого боку – за дивним збігом обставин батьком хлопця є ніхто інший, як Бетмен – найбільший борець зі злочинністю і криміналом.

Але до пори до часу життя хлопчини протікає досить спокійно. Адже батько зовсім не знає про його існування. І навіть дізнавшись не має до Деміену особливо теплих почуттів, бажаючи залишатися осторонь від виховання спадкоємця. Але все змінюється, коли наставник і вихователь хлопчика – його рідний дід гине за дивних обставин. А підступні найманці, без кривавого втручання яких не обійшлася ця смерть, мріють захопити владу над проектом раптово покійного - лігою вбивць. І тільки кровний спадкоємець Деміен заважає їм отримати бажану владу. Ну і, звичайно ж, його батько, який вирішив заступитися за свого нащадка, і розібратися з підступними злочинцями.
Автор: zombie, додано 31-05-2017, 11:56
Відгуків 0
Переглядів: 3 393

Син Бетмена (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: