Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поліцейський з Рубльовки в Бескудниково (2017)

Поліцейський з Рубльовки в Бескудниково (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Поліцейський з Рубльовки в Бескудниково (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Підполковник Яковлєв, Мухич і Ізмайлов – безумовно не кращі опера в світі. Та що там в світі, в Москві І вже точно вони не самі «правильні». Але їх методи роботи все ж таки дали свій результат – рівень злочинності на рубльовці став стрімко падати. А поставлені перед відділом завдання були виконані всі до останньої, хоч і не так як начальство хотіло. Тому керівництво вирішило все ж преміювати доблесних поліцейських. Щоправда, зробити це по-своєму – приблизно так само, як команда правоохоронців це підвищення заробляла

У результаті кожен отримав підвищення, і нову посаду. Але в Бескудниково – одному з найбідніших і небезпечних районів міста. Де діють зовсім інші правила, не такі як на Рубльовці. Та й тамтешні правоохоронці ні крапельки не зраділи новому начальству, до того ж з такого «мажорного» району. Тому Ізмайлову і команді довелося застосувати крайні заходи професійного переконання – розбирання, загрози, і спільні пиятики Від чого і без того складне життя правоохоронців стала ще більш непередбачуваною і наповненою несподіваними проблемами.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 1-06-2017, 14:55
Відгуків 0
Переглядів: 4 472

Поліцейський з Рубльовки в Бескудниково (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: