Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Машина часу (2002)

Машина часу (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Машина часу (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Олександру Хартдегену не пощастило народитися в дев'ятнадцятому столітті. Талановитий винахідник і вчений настільки сильно випереджав свій час, що залишився незрозумілим і навіть висміяним своїми колегами. Але навіть після цього Олександр не опустив рук, працюючи над винаходом машини часу. І трагедія, яку він пережив, лише змусила його працювати старанніше. Так, прогулюючись по місту зі своєю нареченою Еммою, він якраз зробив їй пропозицію, коли вуличний бандит напав на безтурботне парочку. В процесі пограбування явно нервуючи він випадково стріляє з пістолета, і потрапляє в Емму

З тих пір Олексадр втратив сон і спокій, на довгі роки засів у власній лабораторії, і активного громадського діяча перетворившись у справжнього затворника. Але вже через пару років «Машина часу» була готова. І вчений аніскільки не сумніваючись відправився в минуле, щоб врятувати свою кохану. Проте як би він не намагався, доля все одно кожен раз брала своє – Емма незмінно гинула в будь трактування минулого. Розчарований цим Олександр вирішує надійти протилежним чином і вирушає далеко у майбутнє, щоб знайти час, коли знову стане щасливий. Але з кожним витком історії людство на Землі приходить у все більший занепад.
Автор: zombie, додано 31-05-2017, 23:26
Відгуків 0
Переглядів: 3 478

Машина часу (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: