Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Акваторія (2017)

Акваторія (1 сезон) онлайн українською

Аквтория
  • Якість: SATRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Детективи, Серіали
  • Країна: Росія
  • Режисер: Андрій Щербінін
Дивитися всі серії серіалу Акваторія (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Після величезного успіху експериментльного відділу розслідувнь ФЕС «Слід» і бгторзового підвищення розкриття злочинів, керівництво внутрішніх спрв вирішило впровдити інновційні методи роботи і в інших силових структурх. І створити нлогічну службу для діяльності не тільки н суші, ле і н морі, ткож у суміжних юрисдикціях. І створило спецвідділ «Аквторія», для розслідувння злочинів, скоєних н воді. Адже у зв'язку з відсутністю нормльної слідчої бзи бгто злочинці використовувли цей прийом, перегортючи свої темні спрви длеко від охороняються поліцією берегів.

Користуючись смим сучсним і досконлим облдннням, ткож керуючись досвідом співпрці зі службою «Слід», предствники нового відділу будуть розплутувти смі небезпечні, незрозумілі і рніше бсолютно безндійні спрви. Яких у їхній вотчині буде предосттньо. Але не ткого злочину, перед якими спсувл б генільн дедукція, досконлі інструменти нлізу т бгторічний досвід розслідувнь.

Фільми 2017 що вийшли

Автор: adminko, додано 14-07-2018, 21:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 007

Акваторія (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий