Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ В тилу ворога 3: Колумбія (2009)

В тилу ворога 3: Колумбія (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм В тилу ворога 3: Колумбія (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Офіційно в Колумбії панує спокій і мир. Однак судячи за останніми розвідданими країну роздирають на частини міжусобиці великих і дрібних банд. І уряд вже не в силах протистояти їм на свій скромний бюджет. Адже регулярно отримуючи солідний дохід від торгівлі зброєю та наркотиками, місцеві бандити фактично не обмежені в засобах і невразливі для закону. Тим не менше від їх розборок з кожним роком страждає все більше мирного населення країни.
Тому вищими чинами уряду була запрошена допомогу сусідній Америки у вирішенні конфлікту. І хоча збройне втручання у внутрішні справи іншої країни – табу, миротворчі операції по порятунку заручників стали нормальною практикою взаємодії. Але і вони відбувалися під грифом найвищої секретності, координируясь вищими військовими чинами особисто. Адже невідомо як світова громадськість поставилася до вирішення США посилати своїх солдатів в сусідню країну, нехай навіть і на її запрошення (яке проблемно буде довести). Тому кожен виліт на рятувальну операцію, це робота для кращих спецзагонів морських котиків, під назвою «В тилу ворога 3: Колумбія».
Автор: zombie, додано 2-06-2017, 12:55
Відгуків 0
Переглядів: 2 864

В тилу ворога 3: Колумбія (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: