Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ В тилу ворога 2: Вісь зла (2006)

В тилу ворога 2: Вісь зла (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм В тилу ворога 2: Вісь зла (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Підрозділ Боббі Джеймса зібране з кращих морських котиків США отримало спеціальне доручення надзвичайної важливості. Так, на території Кореї військові супутники Америки засікли місце дисклокации ядерних міжконтинентальних ракет, якими країна офіційно не мала. Небезпечна зброя, яка несе загрозу всьому світу, створювалося підпільно, і було тричі засекречено і добре заховане від сторонніх очей. Тому спецзагін доручив завдання під назвою «В тилу ворога 2: Вісь зла», яке передбачало десант і знищення ядерного комплексу, та знищення всіх слідів втручання США в цю справу.

Однак коли спецназівці вже відбули для виконання місії, уряд отримав нові ввідні дані, які поставили під загрозу всю операцію. Виявилося, що інша Корея теж проявила інтерес до забороненого зброї, піславши частину своєї армії для перехоплення і знищення його. Але було вже пізно – хлопці висадилися в самий тил ворога. І тепер їм належить не тільки не допустити захоплення потенційним противником ракетного комплексу, але і діяти так, щоб не розв'язати третю світову війну.
Автор: adminko, додано 2-06-2017, 12:56
Відгуків 0
Переглядів: 5 241

В тилу ворога 2: Вісь зла (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: